تلویزیون رول شونده ۶۵ اینچی ۴K ال جی

تصویر تلویزیون رول شونده ۶۵ اینچی ۴K ال جی
تلویزیون ۲۰۱۸ ال جی رول شونده : ۴ سال پیش ال جی اولین صفحه نمایش OLED ال جی با اندازه ۱۸ اینچ که مانند روزنامه تا می خورد را معرفی کرد و این شرکت امروز در نمایشگاه CES 2018 این تکنولوژی را روی صفحه نمایش ۶۵ اینچی اجرا کرده است تا کاربر وقتی به ان احتیاج ندارد، مانند پوستر، تلویزیون را جمع کرده و کنار بگذارد.

ال‌ جی اخرین تلویزیون خود مبتنی بر تلویزیون های OLED را در جریان CES 2018 معرفی کرد. این تلویزیون رول شدنی یک صفحه نمایش ۶۵ اینچی با کیفیت ۴K دارد . یکی از مهم ترین ویژگی‌ های این تلویزیون، امکان رول شدن صفحه نمایش در جعبه‌‌ ای است که در پایین این تلویزیون قرار داده شده است. با استفاده از این ویژگی کاربران می‌ توانند پس از تماشای تلویزیون و خاموش کردن ، ان را رول کرده و در جعبه‌ پایین تلویزیون قرار دهند البته رول شدن نمایشگر به‌ صورت خودکار انجام میشود.

البته شاید امکان رول شدن نمایشگر تلویزیون مورد علاقه همه کاربران و یا حتی دغدغه‌ بسیاری از کاربران نباشد، اما ال‌ جی با در نظر گرفتن مشتریانی که دیدگاهی مینیمالیستیک به طراحی خانه خود دارند، این تلویزیون را تولید کرده است تا کاربران بتوانند در صورت عدم نیاز به نمایشگر، ان را جمع کنند و نمایی ساده‌ تر به منزل خود ببخشند.

شرکت ال‌ جی اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه و همچنین قیمت تلویزیون جدید خود ارائه نکرده است. البته ارائه نکردن اطلاعات در مورد تاریخ عرضه و قیمت ان زیاد جای تعجب ندارد، چونکه این تلویزیون در حال حاضر یک نمونه‌ مفهومی است و انتظار نمی رود در اینده‌ بسیار نزدیک شاهد عرضه‌ ان به بازار باشیم.

تلویزیون رول شونده ۶۵ اینچی ۴K ال جی

به‌طور حتم این تلویزیون رول شدنی قیمت پایینی نخواهد داشت. در حال حاضر تلویزیون‌ های اولد ۴K ال‌ جی با سایز ۶۵ اینچ قیمت کمی ندارند و انتظار می‌ رود امکان رول شدن هم قیمت این محصول را بیش از پیش افزایش دهد.

TechnoTrain

اسماعیل محمدی

طراح وب ، سرمایه گذار ، فعال در حوزه ارزهای رمزنگاری شده (ارزهای دیجیتال) و علاقمند به دنیای تکنولوژی 😊💪

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
 • لطفا قبل از نوشتن دیدگاه خود قوانین دیدگاه گذاری در سایت رو مطالعه فرمایید.
دیدگاه‌ها

*
*

  ميمونو پاسخ

  وواوووو اینونیگاه
  بابابزرگم از این مدل ۲سال پیش داشتن خوب نبود انداختنش دور وسط فیلم دیدن یه دفعه بسته میشد خخخخخ?

  باافتخار ايراني ام پاسخ

  چه باحال خدا میدونه کی وارد ایران بشه استفاده کنیم?